Forum osiedle jaz-bud Antoniukowska, Białystok Strona Główna osiedle jaz-bud Antoniukowska, Białystok
Forum mieszkańców bloków Jazbudu przy ul.Antoniukowskiej w Białymstoku

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pręty na parkingu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum osiedle jaz-bud Antoniukowska, Białystok Strona Główna -> wspólnota mieszkaniowa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tobi

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 14:49    Temat postu: pręty na parkingu Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie o co chodzi z tymi prętami na zewnętrznym parkingu bo wygląda jak by kto chciał się grodzić, a jeśli tak to będzie chryja Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 23, 2010 14:49    Temat postu:

Powrót do góry
marcin1980

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja wiem nasz wspaniały developer postawi telebim z reklami. to co oni wyprawiają to przechodzi wszystkie mozliwe normy.
Powrót do góry
logik

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 06:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na spotkaniu wspólnoty proponowałem przyspieszać sprawę odwołania zarządu i powołania nowego (mile widziane, żeby w nim był przedstawiciel Jaz-Budu). Jeśli ktoś wierzy, że firma, która "przygotowała" nam nieruchomości będzie bardzo dbać o nas interes to jest delikatnie mówiąc naiwny. Nie chodzi tu o jakąś złośliwość ze strony Jaz-Budu, lecz o fakt, że każdy najlepiej dba o SWÓJ interes.
Zdziwiło mnie to jak mieszkańcy na spotkaniu dali się łatwo wmanewrować w sponsorowanie ochrony dla obiektów Jaz-Budu... Szkoda słów - mamy demokrację (tfu!) ;-D
Powrót do góry
11

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2010 06:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy nowe zebranie będzie ??
wojtek

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Logik masz wieką rację z ochroną też jestem jej przeciwnikiem. Ale cóż wspólnota postanowiła więc też płacę, za coś czego jeszcze nie widziałem. Osobiście postuluję jak najszybszą zmianę zarządu, a w przyszłości jestem skłonny zapłacić za zmianę aktu notarialnego, który definitywnie mógłby usunąć z naszej przestrzeni uciążliwe inicjatywy Jaz-budu.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 13:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum osiedle jaz-bud Antoniukowska, Białystok Strona Główna -> wspólnota mieszkaniowa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: